PDA

View Full Version : Auto placevi u Crnoj Gori

OOOO13
12-09-12, 12:40
Bio bih zahvalan za neki spisak aktivnih auto placeva u Crnoj Gori.

sparco
12-09-12, 12:51
http://www.autodiler.me/auto_adresar

OOOO13
12-09-12, 12:57
Hvala!

Novica
12-09-12, 13:44
www.askramar.me
www.askramar.com Ovi iz Nk ti mogu dovesti i auto sa tog glavnog placa u Ljubuski.

www.weltauto.me Rokspedov plac polovnih kola

Pozdrav

An0n1mUs
12-09-12, 16:45
www.weltauto.me (http://www.weltauto.me) Rokspedov plac polovnih kola
Pozdrav
Ovdje nemoj ni da gledas, na auta je maksimalna kilometraza 120k.

DzOnI93
12-09-12, 16:48
http://www.autotrendmne.com/

Archi
12-09-12, 16:59
On je htio spisak, mozda mu treba za neku statistiku, a ne da kupuje auto :)

DEJO90
14-09-12, 00:34
Ako ne vodis neku statistiku nego kupujes zaobici sve nabrojane i ostale postojece jer vecih prevaranata nema na svijet. Amin

Vujadin
28-09-12, 13:17
Ovdje nemoj ni da gledas, na auta je maksimalna kilometraza 120k.

Nije,ne zezaj ima ih tu i do 130.000 ali pravihihihi

marko007
05-10-12, 21:31
http://www.mobilenamos.com/

MarS
27-10-12, 19:41
autotrend.me
nije los. od weltauta,askramara,primacara bjezi.

Loshmi_Pg
27-10-12, 20:55
zasto askramar?

Jaksaaa
29-10-12, 18:25
sva tri su bolja od autotrenda, najgori plac u crnoj gori

goldfinger
29-10-12, 18:31
Ni ne pomišljaj u Rokšped da kupuješ bilo šta polovno prvo što su nekulturni a drugo što su lažavi.

opmne
29-10-12, 18:40
Cuo sam za onaj plac kod Dekar pumpe da je na auta orginal kilometraza i da drzi kvalitetna auta. Nijesam jos provjeravao, a na nekoliko drugih sam provjeravao kilometrazu i svi umanjuju.

grashak
28-11-12, 15:47
Izuzetno korektni momci, vozila vrhunska. uvoz iz Njemacke....
http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila

weezy
08-12-12, 12:22
http://primacar.me/

///Nemanja
08-12-12, 14:21
autotrend.me
nije los. od weltauta,askramara,primacara bjezi.

ja ne znam zasto neko ne baci bombu na onaj plac
ono je sramota
ALI SVAKI auto je farban,ali ono smecarski ofarban
zgadih se jedan dan

jokac
08-12-12, 14:37
Ako ne vodis neku statistiku nego kupujes zaobici sve nabrojane i ostale postojece jer vecih prevaranata nema na svijet. Amin
:lolblue::lolblue::lolblue::respect::respect::resp ect:ziva istina.ako ne novo,dovesti auto iz vani bilo koje je bolje nego sa nasih placeva.

Dusan.
09-12-12, 04:12
Sto se tice prima car-a, dobro sredjen i uredjen plac auta, auta sva uglancana, tip top reklo bi se, neka mozda i nasminkana ali to je nebitno sad, mada mislim da su sa cijenama daleko najjaci i daleko nerealni. Skoro sam svracao u prolazu, E 200 CDI, 2008 godiste, mislim da je bila oko 170-180 hiljada predjenih km (nemojte mi vjerovati nisam siguran), i cijena joj je bila nevjerovatnih 23.000e. I pitam onog sto radi tamo, je li 23.000e sigurno, da vidim da nisam lose cuo, i on potvrdjuje da jeste. Sve je to fino, ali, dodas jos 5.000e u Ljetopis i vozis novu C klasu, sa 0 km.

weezy
09-12-12, 19:53
http://www.polovna-vozila.me/index.php?v=208

skoljci
09-12-12, 21:13
Ja sam u Primacar gledao skoro i sve su cijene kao da su nova auta.Onda mi dolazi lik i kaze ova ti E klasa skoro da nije vozena (2002g a kao presla 60000), vozio je stari covjek i u garazi drzao tepih na koji je parkirao...je li vam poznata ova prica,samo sad prvi put za tepih cujem.Ode on ja malo zagledam kad cijela strana farbana,rekoh mora da ga je djed redovno farbao,ali bio senilan pa samo jednu stranu :D
A drug koji radi kao automehanicar kaze da svakakvih krseva dovode i imaju radionice i majstore koji ih krpe i sminkaju,ali da i dalje trop ostaju...
Ako se neko razumije u auta najbolje sam da ode vani i da pazari,imaju momci iz NK koji organizuju kombijem prevoz do Frankurta, Dizeldorfa i Utrehta cijena povratne karte je 150 cini mi se.

Fabia_Elegance!
09-12-12, 22:37
Sto se tice prima car-a, dobro sredjen i uredjen plac auta, auta sva uglancana, tip top reklo bi se, neka mozda i nasminkana ali to je nebitno sad, mada mislim da su sa cijenama daleko najjaci i daleko nerealni. Skoro sam svracao u prolazu, E 200 CDI, 2008 godiste, mislim da je bila oko 170-180 hiljada predjenih km (nemojte mi vjerovati nisam siguran), i cijena joj je bila nevjerovatnih 23.000e. I pitam onog sto radi tamo, je li 23.000e sigurno, da vidim da nisam lose cuo, i on potvrdjuje da jeste. Sve je to fino, ali, dodas jos 5.000e u Ljetopis i vozis novu C klasu, sa 0 km.

C je 26 000, nova.

jokac
10-12-12, 21:08
Ja sam u Primacar gledao skoro i sve su cijene kao da su nova auta.Onda mi dolazi lik i kaze ova ti E klasa skoro da nije vozena (2002g a kao presla 60000), vozio je stari covjek i u garazi drzao tepih na koji je parkirao...je li vam poznata ova prica,samo sad prvi put za tepih cujem.Ode on ja malo zagledam kad cijela strana farbana,rekoh mora da ga je djed redovno farbao,ali bio senilan pa samo jednu stranu :D
A drug koji radi kao automehanicar kaze da svakakvih krseva dovode i imaju radionice i majstore koji ih krpe i sminkaju,ali da i dalje trop ostaju...
Ako se neko razumije u auta najbolje sam da ode vani i da pazari,imaju momci iz NK koji organizuju kombijem prevoz do Frankurta, Dizeldorfa i Utrehta cijena povratne karte je 150 cini mi se.
mozes li mi poslat broj od tih momaka,molim te.posao bih da pazarim nesto.:frog:imam losa iskustva sa nasim placevima.vjerujte sve je samo sminka i nista drugo.

skoljci
10-12-12, 21:24
Imas broj u Vijesti,u oglase.Prvi je u rubrici za prodaju vozila.

Loshmi_Pg
10-12-12, 21:57
Druze, moj ti je savjet da svako auto koje god da trgujesh povedesh u ovlashceni servis, ja se za malo opekoh sa trgovinom, auto izgledalo top i pisalo da je preshlo 230 000km i ja sam bio ubijedjen da je prava kilometraza jer je i za te kilometre vishe nego odlichno ochuvan, kad ovamo kad ga povedoh on ladno imao zadnji servis u njemachkoj na 340 000km u maj 2010godine. Chak i njegov trenutni vlasnik nije mogao da vjeruje, jer je on poslao nekog chojeka dao mu specifikaciju, ovaj je to izgleda nashao, i vratio mu km i tako em shto mu je platio da doveze auto em se taj ogradio izgleda...

jokac
10-12-12, 23:21
Druze, moj ti je savjet da svako auto koje god da trgujesh povedesh u ovlashceni servis, ja se za malo opekoh sa trgovinom, auto izgledalo top i pisalo da je preshlo 230 000km i ja sam bio ubijedjen da je prava kilometraza jer je i za te kilometre vishe nego odlichno ochuvan, kad ovamo kad ga povedoh on ladno imao zadnji servis u njemachkoj na 340 000km u maj 2010godine. Chak i njegov trenutni vlasnik nije mogao da vjeruje, jer je on poslao nekog chojeka dao mu specifikaciju, ovaj je to izgleda nashao, i vratio mu km i tako em shto mu je platio da doveze auto em se taj ogradio izgleda...
ma znam ali sada bih otisao licno i u auto kucu uzeo auto smatram da u njemackoj u auto kuci je servisirano auto sa regularnim papirima.

skoljci
11-12-12, 00:07
Meni je u slucaju kupovine auta najgore sto covjek vise ni u koga ne moze povjerenja da ima, a ja licno se u to ne razumijem toliko da bih se oslonio na sopstvenu procjenu stanja auta koje bih kupio.Kada bih kupovao, trazio bih po netu vani auto,tj. par njih i onda otisao da pogledam.Vani ima dosta auto kuca koje prodaju auta se skroz tacni podacima i tacnim servisnim kjnigama i pouzdaniji su mi nego ovi nasi samo zbog zakona koji se tamo moraju postovati

jokac
11-12-12, 10:32
[QUOTE=skoljci;3088723]Meni je u slucaju kupovine auta najgore sto covjek vise ni u koga ne moze povjerenja da ima, a ja licno se u to ne razumijem toliko da bih se oslonio na sopstvenu procjenu stanja auta koje bih kupio.Kada bih kupovao, trazio bih po netu vani auto,tj. par njih i onda otisao da pogledam.Vani ima dosta auto kuca koje prodaju auta se skroz tacni podacima i tacnim servisnim kjnigama i pouzdaniji su mi nego ovi nasi samo zbog zakona koji se tamo moraju postovati[/QUOTE PA TO I OCU DA URADIM.

skoljci
11-12-12, 11:38
Samo se prije polaska raspitak kod nekog ko zna oko sredjivanja papira tamo jer ko ne zna bude mu jako komplikovano.Mozda i ovdje neko na forumu zna pa bi mogao objasniti, ali ne iz prica nego iz licnog iskustva.

RS-6
11-12-12, 15:12
Moje iskustvo sa jednim placem sa CT.U pitanju je "MM" ,preko puta pumpe.Kupio sam auto,a nijesam obracao paznju dali radi cd.Kupio i krenuo put kuce.Kada sam krenuo da upalim,cd nije radio.Sjutra dan zovnem vlasnika da mu recem da cd ne radi i da se ne moze popraviti.Inace cd je spojen sa komandama na volanu.Cijena novoga je tada bila oko 500eura.Lik mi je rekao da mu donesem cd na CT,da proba njegov majstor da ga napravi.Popravke mu nije bilo.Posle 15-20 dana mi je stigao novi/polovni,koji je odlicno radio.

Director
14-12-12, 15:36
A zašto neko misli da je weltauto prevaranstka prodaja? Ja mislim da tamo ima vrhunskih auta za kupovinu.

skoljci
14-12-12, 16:06
Ajde nam ti reci zasto si se odmah pobunio kad je ta tvrdnja u pitanju i zasto bas odmah samo taj autoplac stitis???

Director
14-12-12, 16:12
Ajde nam ti reci zasto si se odmah pobunio kad je ta tvrdnja u pitanju i zasto bas odmah samo taj autoplac stitis???

Ja se kao prvo ne bunim nego vas pitam da mi kažete što fali autima pomenutog placa? Bio sam par puta i vidio odlična auta za kupovinu pa mi nije jasno odakle to da su prevaranti. Možda vi znate nešto što ja ne znam, da kojim slučajem ne kupim auto tamo pa se zakoljem :D

skoljci
14-12-12, 16:56
Pa mislim da ovdje vecina prica ili iz svog ili iz iskustva nekog koga znaju...:)
Ja mislim da vecina nasih placeva dovoze losa auta koja sminkaju (o vracanju kilometraze da ne pricam) i to je nas najveci problem.Primijetio sam da se sve manje vozila uvozi iz Njemacke, a po mom misljenju to su najbolje ocuvana vozila zbog zakona koji se tamo strogo postuju.

Director
14-12-12, 17:02
Pa mislim da ovdje vecina prica ili iz svog ili iz iskustva nekog koga znaju...:)
Ja mislim da vecina nasih placeva dovoze losa auta koja sminkaju (o vracanju kilometraze da ne pricam) i to je nas najveci problem.Primijetio sam da se sve manje vozila uvozi iz Njemacke, a po mom misljenju to su najbolje ocuvana vozila zbog zakona koji se tamo strogo postuju.

Ljudi nemojte mi te "rekla-kazala" priče. Ja ne sudim na osnovu toga o nekom autu. Fakat ima krševa i prevara ali nisu sva auta takva po placevima. I kod ovog toskića na stari su auta uglavnom krševi ali ima i extra primjeraka da se ne lažemo.

skoljci
14-12-12, 17:12
Ja ti pricam u globalu.Vecina auta su krsevi koji su po garazama u CG popravljana.Naravno da ima dobrih auta, podji u Primacar pa da vidis kakvih makina ima.Ali momak kojeg licno znam sa CT je pretrpan poslom i kaze da mu svakakvih lamina dovezu koje popravlja danima.Prije neki dan sam naisao pored placa Mondijal na CT i znas da je 10 auta ispred bilo puno rezervnih djelova i pitam ih namjerno za cijenu kazu nisu jos za prodaju.

dub_c
14-12-12, 17:15
@Director welt auto je bio u po novinama malo. Cudi me da to ne znas. Uglavnom su im auta sa nekim vidimose kilometrazama a bogme i cijenama.

Director
14-12-12, 17:15
Ja kod cetinjana ne bi kupio paklo šibica a ne auto.

Director
14-12-12, 17:16
@Director welt auto je bio u po novinama malo. Cudi me da to ne znas. Uglavnom su im auta sa nekim vidimose kilometrazama a bogme i cijenama.

Bio je jedan slučaj ali primjerci kod njih, makar mnogi što sam gledao, vrhunski očuvani.

jokac
16-12-12, 20:24
Bjezi od svih placeva,nema tu auta da valja.a od prima car bjezi pogotovo.ja sam tamo pazario.bolje da sam bacio te pare.

Loshmi_Pg
16-12-12, 21:15
Ovako na prvu loptu bi rekao da askramar ima org km, mada nisam ni jedan auto vodio na provjeru...

skoljci
16-12-12, 21:34
Bjezi od svih placeva,nema tu auta da valja.a od prima car bjezi pogotovo.ja sam tamo pazario.bolje da sam bacio te pare.
Pa pricaj sto je bilo da znamo na sta sve mozemo da naletimo.

jokac
16-12-12, 21:38
Ja se kao prvo ne bunim nego vas pitam da mi kažete što fali autima pomenutog placa? Bio sam par puta i vidio odlična auta za kupovinu pa mi nije jasno odakle to da su prevaranti. Možda vi znate nešto što ja ne znam, da kojim slučajem ne kupim auto tamo pa se zakoljem :D
moj kum je uzeo peticu u Weltauto,poslije 10,dana je pocela da mu zui turbina,posao je gore kod njih i rekli su mu da je to normalno da se cuje turbina i da zuji,itd.ako mu se ne svidja da ih tuzi.da li je to odgovor i ponasanje jednog renomiranog prodavca auta.

jokac
16-12-12, 21:42
Pa pricaj sto je bilo da znamo na sta sve mozemo da naletimo.
kupio sam auto i sve je bilo kao u redu.onda krecu ulaganja zamajac,kvacilo,silent,itd.i bregastu sam zamjenio.sa ventilima,podizacima,komplet.auto sad jeste kao novo ali na kupovnu cijenu koju platis racunaj da moras da das jos dosta para da bi imao koliko toliko auto.

skoljci
16-12-12, 21:55
kupio sam auto i sve je bilo kao u redu.onda krecu ulaganja zamajac,kvacilo,silent,itd.i bregastu sam zamjenio.sa ventilima,podizacima,komplet.auto sad jeste kao novo ali na kupovnu cijenu koju platis racunaj da moras da das jos dosta para da bi imao koliko toliko auto.
A koje je auto u pitanju?To je masu stvari brate.

jokac
16-12-12, 23:27
A koje je auto u pitanju?To je masu stvari brate.
petica.ne pitaj koliko je para,haos.:distrust:

grashak
16-12-12, 23:36
Vrhunska auta iz Njemacke, prava kilometraza...

Fabia_Elegance!
17-12-12, 02:38
http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila/124-mercedes-e300-td-avantgarde

160 000 za 13 godina? My ass.

doxadrama
17-12-12, 02:47
Prima car je najaktivniji i bice tako dok god je ova vlast,svi ostali vise o koncu

grashak
17-12-12, 08:19
http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila/124-mercedes-e300-td-avantgarde

Sva auta imaju servisnu knjizicu i mogu se provjeriti bilo dje... Taj mercedes je kao boca... nov auto...
Ko ne vjeruje moze da podje i da se uvjeri. ;)

jokac
17-12-12, 09:13
Prima car je najaktivniji i bice tako dok god je ova vlast,svi ostali vise o koncu
najaktivniji jeste ali i auta su im na izgled najbolja.druga je stvar sto kad prodje mjesec dana pocnu se desavat cudne stvari pa onda promjeni ovo,promjeni ono,bolje da se uzme novo auto.ako budem uzimao sledeci put polovno auto,idem za njemacku,u auto salon i gotovo.jos uzmem Fabiu sa sobom,(placam troskove)i taman da izaberemo dobar auto,i uz put izgustiramo njemacke specijalitete.:)

skoljci
17-12-12, 11:54
Iznajmljujem Fabiu....:D :D :D Ali ne Skodu

markito
17-12-12, 17:15
http://www.autodiler.me/auto_oglasi&autoplac=27

Fabia_Elegance!
17-12-12, 17:19
Sva auta imaju servisnu knjizicu i mogu se provjeriti bilo dje... Taj mercedes je kao boca... nov auto...
Ko ne vjeruje moze da podje i da se uvjeri. ;)

Zaboravi to.
Welt auto prodaje sa knjizicom, a ako radis check svaki ima vracenu kilometrazu.

Dalje, moj auto ima preko 300000, ide i radi kao da ima 100000...ja mogu da sfercujem servisnu i kilometrazu...i onda neko bi rekao (kao ti sad): da, njegov auto ima 100000 i servisnu. I jel' to tacno? Nije.

skoljci
17-12-12, 18:01
Ma ne vjerujem nikom na autoplacevima kod nas da nije vracao kilometrazu.Kako svako auto u Njemackoj npr. 2005. god preslo 250000, a po placevima nasim auta 2002 presla 110000 ili neka slicna kilometraza??? Sprdnja

jokac
17-12-12, 18:11
kod nas svi vracaju kilometrazu.pogled na njemacke sajtove,i na nase placeve sve govori.:)

^^0LIvEr_QuEeN^^
17-12-12, 18:11
Ada normalno, jer ispada da ti je jeftinije kupiti auto na naše placeve nego u njemačku, to ti sve govori

jokac
17-12-12, 18:16
cari naseg trgovinskog umijeca:)

skoljci
17-12-12, 18:42
E sad kada smo malo progledali i razmiljeli se po Jevropi i znamo kako to sve ide ko ima para put pod noge i kupis ono sto vidis, a ne macku u dzaku!
P.S. Ali isto neka me neko obavijesti kad naleti u Njemackoj na djeda sto godinama cuva auto sina koji je umro (Boze me oprosti) pa je zato malo presao i extra je ocuvan. I pokazite mi gdje su ti kafici u kojima sipaju drogu u pice, znam da ih ima, baba mi pricala stalno o tome!

Fabia_Elegance!
17-12-12, 18:48
99% auta kod nas koja su kupljena po placevima imaju vracenu kilometrazu.
Salje, Njemacka sigurno nece izbacit iz zemlje Golfa V sa 100 000, ali hoce onoga sa 300000.
Bio sam na onaj veliki na CT. Hocete li da cujete moje iskustvo?

skoljci
17-12-12, 18:59
To ti pitanje nije trebalo!!! U uvo sam se pretvorio.Tj oko!

suponik
17-12-12, 22:29
Ljetos je jedan moj rodjak kupio Megana 3 karavana 1.5 dCi 2009. na jednom od tih CT placeva polovnjaka za 9.000 EUR.Prodavac ce kleo svim najmilijim da je auto stvarno preslo 92.000 km, a uz to ima i servisnu knjizicu.Medjutim na servisu u Alliance-u je utvrdjeno da je kilometraza skinuta za 60.000 i da je auto stvarno preslo 152.000 km.

kEDOWN
17-12-12, 22:39
Ljetos je jedan moj rodjak kupio Megana 3 karavana 1.5 dCi 2009. na jednom od tih CT placeva polovnjaka za 9.000 EUR.Prodavac ce kleo svim najmilijim da je auto stvarno preslo 92.000 km, a uz to ima i servisnu knjizicu.Medjutim na servisu u Alliance-u je utvrdjeno da je kilometraza skinuta za 60.000 i da je auto stvarno preslo 152.000 km.

E a ja znam i za slucajeve dje ti servisi lažu za stvarnu kilometrazu i dodaju po 50-60.000km, zato da bi radio veliki servis kod njih....
Nema toga kod nas ko ne muti, svima su mile pare :greedy_dollars:

jokac
17-12-12, 23:17
lele majko,nema kod nas majstora.....:hopelessness::sorrow:

Mad_dog_KO
17-12-12, 23:22

U Kotor čoek prodaje 2 renoa četvorke stare ko zna koliko godina.
Jedan prešo 60 hilada, drugi 70ak. Kao lutke.
Oba za 400 eura. :D

jokac
17-12-12, 23:29
bolje se to vozi nego mnoga auta sto se kupe na nase placeve kukala nam majka.:star:

skoljci
17-12-12, 23:48
E pa kad meni neko kaze da sa mojim razmisljanjem nikad necu kupiti auto.Pa kako ljudi da ga kupim kad na svakom koraku neko pokusava da te za*ebe???Niko ne gleda i ne razmislja nesto posteno da uradi, pa ce to da se cuje i da bude na glasu zbog toga.Milije nam je da preveslamo nekog nego ista.

cvxcomputers
17-12-12, 23:57

Chitam im sa sajta:

"
Prodaja vozila na jedinstven način u Crnoj Gori. Radi se o luksuznoj podzemnoj garaži od oko 3000m˛. Kupcu se pruža prilika da pogleda i proba vozilo u zatvorenom prostoru nesmetano od vremenskih prilika koje vladaju napolje a potom u kancelariji dobije na uvid sva potrebna dokumenta. Vozila su sa servisnim knjigama i poznatim istorijatom uvezena iz Njemačke i pregledana od renomirane kuće za tehničku ispravnost “DEKRA”. Cilj nam nije da budemo najjeftiniji nego da mušterijama pružimo kvalitet iza kojeg stoji ozbiljna firma i budućinajpoznatiji i vjerovatno jedini zatvoreni prodajni salon polovnih vozila u Crnoj Gori.
Mogućnost kompenzacije vozila, plaćanje preko računa kao i prodaja na kredit preko nekih od banaka u Crnoj Gori su svakako nešto što će vam olakšati saradnju sa nama. Vozila koja trenutno imamo na raspolaganju možete pogledati ovđe. (http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila) "

Ne pismen ali punpara.

DALI Sam ovo do bro na pisao?

///Nemanja
18-12-12, 00:06
sasvim normalna stvar da je toliko presao...
ja imam golf mk4 prvi vlasnik
2002
140 presla :)
nesto cudno?
vozim je svaki dan

skoljci
18-12-12, 00:07
Chitam im sa sajta:

"
Prodaja vozila na jedinstven način u Crnoj Gori. Radi se o luksuznoj podzemnoj garaži od oko 3000m˛. Kupcu se pruža prilika da pogleda i proba vozilo u zatvorenom prostoru nesmetano od vremenskih prilika koje vladaju napolje a potom u kancelariji dobije na uvid sva potrebna dokumenta. Vozila su sa servisnim knjigama i poznatim istorijatom uvezena iz Njemačke i pregledana od renomirane kuće za tehničku ispravnost “DEKRA”. Cilj nam nije da budemo najjeftiniji nego da mušterijama pružimo kvalitet iza kojeg stoji ozbiljna firma i budućinajpoznatiji i vjerovatno jedini zatvoreni prodajni salon polovnih vozila u Crnoj Gori.
Mogućnost kompenzacije vozila, plaćanje preko računa kao i prodaja na kredit preko nekih od banaka u Crnoj Gori su svakako nešto što će vam olakšati saradnju sa nama. Vozila koja trenutno imamo na raspolaganju možete pogledati ovđe. (http://www.abexcompany.me/index.php/mn/prodaja-vozila) "

Ne pismen ali punpara.

DALI Sam ovo do bro na pisao?
Pa ovo DALI nisi trebao velikim slovima!!!

doxadrama
18-12-12, 00:27
prima car,
kramar,
auto trend,
velt auto,
pasadena

AmFi
18-12-12, 00:31
B&B Car drzi neladasnji vlasnik SAWALA, bas dobra auta I bez vracanja kilometraze. Bila je opel Meriva u zivotu ne vidjeh bolje ocuvanu 350 000 presla. I nije vracana tako je prosla.
Kramar. Predobra auta takodje

Sent from my HTC HD2 using Xparent Cyan Tapatalk 2

grashak
18-12-12, 00:35
E pa kad meni neko kaze da sa mojim razmisljanjem nikad necu kupiti auto.Pa kako ljudi da ga kupim kad na svakom koraku neko pokusava da te za*ebe???Niko ne gleda i ne razmislja nesto posteno da uradi, pa ce to da se cuje i da bude na glasu zbog toga.Milije nam je da preveslamo nekog nego ista.

ako razmisljas da kupis auto, ja te pokupim odvedem na taj plac i pogledas auta. nista ne moras da kupis, ali eto mozes da pogledas kakva su stvarno ta auta sto su u ponudi.....
ovdje moze da se prica do ujutro, a ovi sto ne vjeruju kakva su ta vozila mogu da podju i da se uvjere ... ;)

Fabia_Elegance!
18-12-12, 00:54
Grasak, radis tamo ili..?

skoljci
18-12-12, 01:01
Fabia jos cekam tvoje iskustvo sa placa na CT...

grashak
18-12-12, 01:09
Grasak, radis tamo ili..?

Ne radim tamo. Vlasnik tih auta je moj dobar drug.
Samo da se razumijemo: ja nemam nikakav procenat ili nesto slicno... samo sam pohvalio plac i covjeka sto prodaje ta vozila... :)
eto Fabia mogu i tebe pokupiti , pa i da ti vidis auta kakva su... mozda i kupis nesto. ;)
Auta se mogu porediti sa vozilima sa auto placa Kramar koji imaju vrhunska vozila, ali je PG GARAGE povoljniji od njih...

kaemSe
18-12-12, 01:11
imaju li kakav sajt grashak

Fabia_Elegance!
18-12-12, 01:15
Fabia jos cekam tvoje iskustvo sa placa na CT...

Znaci krenuli na more sa curom, i svratili da vidimo sto ima.
Stoji tu Nissan Qashqai 2009, 1.5 dCi. Kilometraza? 9500 km. Cijena? 14500 eura.
Pitam tipa, da li su ovi podaci tacni? Kaze da (mislio sam da su stavili km umjesto cijene, bez jedne nule naravno).
Udjem unutra, vidim tragovi svugdje, po sicevima, rucica mjenjaca pohabana (ne puno ali vidi se da ima 150 000), pedala od kocnice izlizana desno dolje...
Jel' mogu da otvorim haubu? Moze moze.
E sad, ispod haube me ceka 1.5 dCi. Sve cisto, sve lijepo, kao nov, vidi se da su oprali motor.
Ali, onaj ko je oprao motor nije skinuo plasticni poklopac da ga opere ispod...skinuo ga ja odmah - pun ulja. Ful. Dihtung dekle kao da ne postoji.
Prvo pokazem prodavcu to ulje. Kaze on da je to OK i da svaki motor mora pustit malo ulja. Ali frende, pise da ima 9500 km? Kaze poslusaj ti mene, ja radim ovdje 10 godina (nervozno)...vidi frende (ja totalno ljubazan) ja sam se bavio prodajom automobila punih 5 godina, i da sam za to vrijeme kupio/prodao 3500-4000 auta i jos 4-5 puta toliko vozio/probao po raznim dilerima i aukcijama, i da znam tacno gdje se krije zmija i kako se moze otkrit...pa znas, ovo ono...
Dalje, BMW 530d e60. Trop. M paket, 18", vozen u Madjarskoj, vidim da je vozen u Madjarskoj. Letva se cuje cak i ako minimalno motas. Koliko je presao? Pa evo pise, 69 000, 2006-o.
I mean, mojne mene.

skoljci
18-12-12, 01:23
E to je muka i sad mi koji ne znamo ni priblizno o tome i te cake navataju i prodaju laminu koja te na kraju kosta dosta vise + zivci :livid:

grashak
18-12-12, 01:24
imaju li kakav sajt grashak

Vlasnika i ti poznajes. ;)

Fabia_Elegance!
18-12-12, 01:26
Ne radim tamo. Vlasnik tih auta je moj dobar drug.
Samo da se razumijemo: ja nemam nikakav procenat ili nesto slicno... samo sam pohvalio plac i covjeka sto prodaje ta vozila... :)
eto Fabia mogu i tebe pokupiti , pa i da ti vidis auta kakva su... mozda i kupis nesto. ;)
Auta se mogu porediti sa vozilima sa auto placa Kramar koji imaju vrhunska vozila, ali je PG GARAGE povoljniji od njih...

Icicu ovih dana, da vidim sto imaju i kakva su ta auta pa ces cut moje misljenje.
Da se razumijemo: meni, a ni ostalima clanovima foruma nimalo ne bi smetalo kad bi ti radio tamo, kad bi imao neki procenat i td. Nemoj ni da pomislis da sam napisao nesto ruzno da bi ti pravio problem/smanjio zaradu ili tako nesto.

Kramar prodaje krame.

Pazi foru, drug je kupio auto negdje, ne znam na koji diler i kaze mi ovako: rekao mi je prodavac/gazda "placa" da svaki auto koji ide van Njemacke (a ne znam kako su sva auta iz Njemacke) mora da ide na kontrolu prije nego sto ide van zemlje, i da ne smije nijedan auto da ide van Njemacke ako nije 100% ispravan.

Moj komentar na to je bio ovaj:

http://1.bp.blogspot.com/-uRlNDK_Z03o/TqwNcqfvgsI/AAAAAAAAANo/Wes3uDQUSwQ/s1600/ImpliedFacepalm.jpg

I on je bio (dok mu nisam objasnio, i dok ga nisam ubijedio suprotno) potpuno siguran da je to istina i da je kupio ispravan auto...
A da je kupio kantu dokazao sam mu kad mi je dao da ga vozim.
Ustvari, bilo mu je zao sto mi je dao da sjedim u njega a ne i da ga vozim.

grashak
18-12-12, 01:32
Icicu ovih dana, da vidim sto imaju i kakva su ta auta pa ces cut moje misljenje.
Da se razumijemo: meni, a ni ostalima clanovima foruma nimalo ne bi smetalo kad bi ti radio tamo, kad bi imao neki procenat i td. Nemoj ni da pomislis da sam napisao nesto ruzno da bi ti pravio problem/smanjio zaradu ili tako nesto.

Kramar prodaje krame.

Pazi foru, drug je kupio auto negdje, ne znam na koji diler i kaze mi ovako: rekao mi je prodavac/gazda "placa" da svaki auto koji ide van Njemacke (a ne znam kako su sva auta iz Njemacke) mora da ide na kontrolu prije nego sto ide van zemlje, i da ne smije nijedan auto da ide van Njemacke ako nije 100% ispravan.

Moj komentar na to je bio ovaj:

http://1.bp.blogspot.com/-uRlNDK_Z03o/TqwNcqfvgsI/AAAAAAAAANo/Wes3uDQUSwQ/s1600/ImpliedFacepalm.jpg

I on je bio (dok mu nisam objasnio, i dok ga nisam ubijedio suprotno) potpuno siguran da je to istina i da je kupio ispravan auto...
A da je kupio kantu dokazao sam mu kad mi je dao da ga vozim.
Ustvari, bilo mu je zao sto mi je dao da sjedim u njega a ne i da ga vozim.

bas me interesuje sto ces reci kad vidis ta auta.... iz prethodnog komentara mogu da procijenim da se dobro razumijes u auta jer si se i ti bavio prodajom, pa ces odmah provaliti je li prevara ili ne. ;)

skoljci
18-12-12, 01:36
I ja jedva cekam da Fabia ode i vidi to.Ja se ne razumijem toliko, ali mi kilometraze izgledaju cudno.Kad udjes na mobile.de svaki sa istim godistem kao nas presao po 100 - 150 000 vise...Nesto sujmam.......Cekamo Fabiu insajdera

grashak
18-12-12, 01:43
I ja jedva cekam da Fabia ode i vidi to.Ja se ne razumijem toliko, ali mi kilometraze izgledaju cudno.Kad udjes na mobile.de svaki sa istim godistem kao nas presao po 100 - 150 000 vise...Nesto sujmam.......Cekamo Fabiu insajdera

Smijao bi se sad kad bih ti rekao da je dosao covjek kod njega prije par dana, sjeo u astru 2009 1,9 150ks (ja kad sam je probao odusevio sam se, mirise na novo, ocuvana maksimalno, presla 180 000km), uhvatio 2-3 kruga po 100m i odmah rekao KUPLJENO. nije je vodio ni kod majstora... Izgleda covjek zna sto je dobar auto...

Eto Fabia ce da podje i da pogleda auta, pa ce ti prenijeti utiske. ;)

Kotoranin
18-12-12, 03:29
Fabia na sta tacno obratit paznju kod kupovine tako auta na plac ? Osim toga sto si nabrojao siceve,mjenjac,pedale dolje...

NSX
18-12-12, 04:02
Smijao bi se sad kad bih ti rekao da je dosao covjek kod njega prije par dana, sjeo u astru 2009 1,9 150ks (ja kad sam je probao odusevio sam se, mirise na novo, ocuvana maksimalno, presla 180 000km), uhvatio 2-3 kruga po 100m i odmah rekao KUPLJENO. nije je vodio ni kod majstora... Izgleda covjek zna sto je dobar auto...

Eto Fabia ce da podje i da pogleda auta, pa ce ti prenijeti utiske. ;)

kilometraza nije toliki problem ako je pravljena na otvorenom putu i ako je auto odrzavano kako treba, nevolja je ako su ti kilometri predjeni kroz grad i ako je auto vozio ko zna ko i ko zna kako...ja sam uzeo megana 2001. prije 2.5 godine sa 39.000 km otvorio sam servisnu i vidio na njemackom napisano sve pravilno, ovi nasi sto falsifikuju servisne ne umiju napisat nista no cak i ubacaju nasa slova u njemacki jezik(licno gledao) a ovce sve to popasu...

Fabia_Elegance!
18-12-12, 04:09
Fabia na sta tacno obratit paznju kod kupovine tako auta na plac ? Osim toga sto si nabrojao siceve,mjenjac,pedale dolje...

Sjedista, rucicu, pedale, volan, gornji i donji dio rucice zmigavca, luft volana, buka lezajeva (kotrljanje nizbrdo sa ugasenim motorom), saltas u 1 i guras auto naprijed nazad (cuce se glasno kliktanje metal o metal, racunaj 250-300 000 km), luft vozacevih vrata, zvuk kad se zatvaraju vrata, naslon za ruku i td.

minjo
24-12-12, 23:25
Vlasnik je umro 2005,ne znam koju drugu priču bi mogli da slože za kilometražu 80000. :)
Vaša iskustva sa B&S Podgorica,placem-garažom-prodavcem,šta li je...

SLIKE

http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/0_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/0.jpg) http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/1_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/1.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/2_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/2.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/3_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/3.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/4_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/4.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/5_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/5.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/6_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/6.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/8_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/8.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/9_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/9.jpg)http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/10_90x67.jpg (http://forum.cafemontenegro.com/images/oglasi/43159/10.jpg)

Ford - Focus 1,8 tdci

Datum: 24.12.2012.
Godište :2004
Kilometraža: 80000
Cijena:
3500 €
Prodavac:
B&S

Grad:
Podgorica

Telefon:
067/417-070

Email:
bsautocentar@t-com.me

http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/.tb/0_290x217.jpg (http://www.autodiler.me/images/oglasi/43159/0.jpg)

Dodatna oprema:
AC klima, ABS, ESP, Muzika, Servo, El. podizači, Centralna brava, Metalik boja, Svijetla za maglu, Air bag, Alarm, Alu felne, Kod ključ, Tempomat, Daljinsko zaključavanje, CD šaržer

skoljci
24-12-12, 23:59
Kako ovi nasi preprodavci vole da kupuju kod mrtaca auta :D

HereWeGo
25-12-12, 00:38
Ajde da ođe priupitam, da ne otvaram temu, pošto vidim da se polemiše...Prije par dana sam bio sa drugom da on vidi ponudu i u toj potrazi dođosmo do jednog placa u PG (ajde da ga ne imenujem, da ga ne reklamiramo), i tamo Renault Megane 1.9 dci 2004 god., prešao 80000 (barem tako piše).Auto ima servisnu knjižicu i u razgovoru sa prodavcem čovjek se ponudio da odemo da Alliance-a da ga spojimo na kompjuter da se provjeri stanje.Nismo otišli, nismo imali vremena.E sad, pošto je i meni kao laiku što se tiče kola jasno da je ta kilometraža nemoguća, zanima me je li moguće prevariti kompjuter u ovlaštenim servisu sa tim vraćanjem i da li dijagnostika može da pokaže stanje motora, npr. turbine pošto kad se spomene taj Megane to odmah svi prvi pomenu.

nirre
25-12-12, 00:41
I ja sda se nadovezem i da pitam da li je moguce ikako "provaliti" da li je kilometraza izmijenjena na bilo kojem automobilu?

Kotoranin
25-12-12, 01:05
Sto generalno mislite o Welt Autu ? I zasto se neki zale ?

daki772
25-12-12, 01:35
Tu je kao i na ostale placeve,kako ko sto nabode...ili kako te oni nabodu.u svakom slucaju niti ih ko kontrolise,niti se oni mnogo sekiraju...mogu da rade sto oce jer znaju da se nemas kome zalit...nazalost,tako kod nas sve funkcionise.nije nemogice naci na plac vrhunski auto...ali je jako,jako tesko...najljepse ga je kupit kad stigne slepa,dok jos nisu,,spakovana,,.

simkee
25-12-12, 01:52
I ja sda se nadovezem i da pitam da li je moguce ikako "provaliti" da li je kilometraza izmijenjena na bilo kojem automobilu?

moze ako je auto odrzavan u ovlasceni servis po broju sasije se moze provjeriti kad su radjeni servisi a na dijagnostiku tesko...

skoljci
25-12-12, 02:00
moze ako je auto odrzavan u ovlasceni servis po broju sasije se moze provjeriti kad su radjeni servisi a na dijagnostiku tesko...
Koliko je tacno ne znam, ali sam cuo da ima momak koji nudi vracanje kilometraze i daje garanciju da ga Ljetopis,Aliance i drugi ne mogu provaliti...

dub_c
25-12-12, 02:13
Koliko je tacno ne znam, ali sam cuo da ima momak koji nudi vracanje kilometraze i daje garanciju da ga Ljetopis,Aliance i drugi ne mogu provaliti...

Naime, bilo je jedno mudo u Savnik ali ga vise NEEEEEEEEMA!

jokac
25-12-12, 10:39
SVE SE MOZE KOD NAS,!!!!!!!!!:dejection:

Loshmi_Pg
25-12-12, 11:10
ako auto nema cistu istoriju kada oni ukucaju br sasije i vide sto je sve radjeno to nije to, sa strane manje vise svi odrzavaju auta u ovlascenim servisima...Ja sam malo istraziva, sto se tice automobila as kramar ima dosta jake cijene, km su orginalne, sva su auta od prvog vlasnika, tj imaju racun(vjerovatno poveci) u njemaskoj banci koja je ujedno i lizing kuca, kada dodje auto sa lizinga kod njih oni daju kramaru povoljne cijene i ovi ovamo uvoze, to pretezno nisu automobili koji su oduzimati, vec tamo ljudi znaju cio zivot 250eura rata za auto, posle 3-4godine, stari da kao uceshce i uzima novi i sve tako..

NSX
25-12-12, 11:49
ljudi ja prevodim papire za kola iz njemacke koja stizu(i austrije i svajcarske), nema jednoga da je preslo manje od 200.000 km

Loshmi_Pg
08-01-13, 14:50
Vrcu li u prima car kilometrazu..brz odgovor? :)

Fabia_Elegance!
08-01-13, 14:51
Da.
Cao.

jokac
08-01-13, 15:01
vrcu ja ti to licno znam iz sopstvenog iskustva.:cower:

Dusan.
08-01-13, 15:11
Ako ti se zakune u djecu, onda ne. :lol:

exit
08-01-13, 15:23
MP auto - nekadasnji diler za BMW vozila. Sad se nalazi u Golubovcima preko puta Volia.

grashak
08-01-13, 15:29
Da.
Cao.

Fabia, da nisi slucajno bio do PG GARAGE? ;)
polemisalo se ovdje da svi vrcu kilometrazu, a kad ja pomenuh da oni rade regularno napadoste me. ;)
nisam siguran koliko sad ima vozila, jer im je dosta auta proslo u proslom mjesecu...

Loshmi_Pg
08-01-13, 16:23
Ja se razmisljam o trgovini automobila u askramar..Malo sam se raspitivao izgleda da se kilometraza ne vrace, na 2 auta smo provjeravali i bilo je sve ok...

deadmauS
08-01-13, 18:28
Ja mislim da je najbolje imati nekog covjeka od povjerenja koji se bavi time za koga znate da vas nece zajebat. Ja sam kupio peticu kraj 2008 godista ona je presla 120 000 ali zato nema jedne pecke na njoj.. Kod istog tog covjeka sam kupio i golfa 3 prije 6-7 godina ona sad ima 18 godina a na minus 20 pali bolje nego 50% novih auta... Nadam se da sam nekome pomogao pozz...

deadmauS
08-01-13, 18:32
Ja se razmisljam o trgovini automobila u askramar..Malo sam se raspitivao izgleda da se kilometraza ne vrace, na 2 auta smo provjeravali i bilo je sve ok...

AS kramar je dobar uvozi solidna auta ali su im cijene malo iznad normale a i auta im stoje duze vrijeme na placu ne znam kako to utice na njih...

Loshmi_Pg
08-01-13, 19:40
nasao sam par auta koja su mi se svidjela kod njih na placu u bih, a oni ih mogu prebacit ovamo..

Fabia_Elegance!
08-01-13, 19:43
Grasak, nisam imao vremena ali pocicu do
kraja mjeseca.

Kotoranin
08-01-13, 19:48
Sto je sa welt autom ? Generalno ovako sa kim bi ste ih uporedili ? I kakva su im kola ?

Loshmi_Pg
08-01-13, 19:49
ja sam cuo da vracaju km, ovako auta na oko fino izgledaju

Mladjo
08-01-13, 20:02
Ovo su vam realne kilometraze http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?116616-Dovoz-Uvoz-autombobila-iz-Njemacke/page5 , dakle oko 40 000km/god.

jokac
08-01-13, 23:43
podjes u ljubuski u glavni askramar i uzmes tamo auto.imas i popust i sve.

Bugi
09-01-13, 00:09
Oni i daju garanciju na kilometražu i na još nešto (mjenjač čini mi se)..

Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note

jokac
09-01-13, 00:18
Oni i daju garanciju na kilometražu i na još nešto (mjenjač čini mi se)..

Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
pismenu garanciju na kilometrazu,id mi kum sjutra gore pa cu znat informacije iz prve ruke.

DEJO90
09-01-13, 01:21
Ja uzeo auto sa placa i nikad vise. Na pogled bez tacke, motor radi ko sat.

Posle mjesec dana(vjerovatno od dugog stajanja) pocelo da se kvari dnevno :) sitni kvarovi ali svako malo kod majstora, dok sam sve dihtunge, crijeva, nesto oko elektronike sitno ali ucestalo izmijenjao...uh zivaca me kostalo.

Zato sledeci put kad budem uzimao auto direktno Njemacka, Svajcarska, Holandija. Procitao sam nedje da u Njemackoj mozes tuziti vlasnika ukoliko ti proda auto sa vracenom kilometrazom. Kod nas bi bili puni zatvori :))))

Realna kilometraza na placevima ne postoji, na Cetinju svako auto preslo izmedju 100-120 000km. Kakvi prevaranti, uzas. Uvoze kante koje uzimaju za male pare koje sminkaju da bi sto bolje zaradili, ne misle na to da ce nekog unesrecit.

LUKA!
09-01-13, 01:29
Na Prima car se vraca kilometraza, tjst. na vecini placeva se to radi.
Sto neko rece treba imati nekoga ko se bas dobro razumije i prije svega nekoga ko vas nece zajebat.. Ja sam uzeo auto na B&B Car, u perfektnom stanju je bilo na plac, isto takvo je kod mene, prezadovoljan sam.

Takodje brat mi je uzeo auto preko momaka sa foruma, Auto-Prodaja Bar - cini mi se da se zove Alen, auto radi isto kao i prvog dana, prezadovoljan je i on.

Pohvale za B&B Car i ove momke iz Bara.

jokac
10-01-13, 10:02
Ja uzeo auto sa placa i nikad vise. Na pogled bez tacke, motor radi ko sat.

Posle mjesec dana(vjerovatno od dugog stajanja) pocelo da se kvari dnevno :) sitni kvarovi ali svako malo kod majstora, dok sam sve dihtunge, crijeva, nesto oko elektronike sitno ali ucestalo izmijenjao...uh zivaca me kostalo.

Zato sledeci put kad budem uzimao auto direktno Njemacka, Svajcarska, Holandija. Procitao sam nedje da u Njemackoj mozes tuziti vlasnika ukoliko ti proda auto sa vracenom kilometrazom. Kod nas bi bili puni zatvori :))))

Realna kilometraza na placevima ne postoji, na Cetinju svako auto preslo izmedju 100-120 000km. Kakvi prevaranti, uzas. Uvoze kante koje uzimaju za male pare koje sminkaju da bi sto bolje zaradili, ne misle na to da ce nekog unesrecit.
svaka cast,ziva istina,isto se meni desilo,samo jos da kazem da i kad kupite auto,ne vodite ga kod nasih majstora.

Dusan.
10-01-13, 14:04
Kod kojih onda da ga vodimo?

Director
10-01-13, 14:56
Najjači je onaj plac na Stari aerodrom između Volija i Tojote. Svaki put kad prođem ismijem se na glas kad vidim krševe stare 12 godina a prešli 150.000 i slične kilometraže a preskupi. To treba sve bojkotovat ođe jer je ovo zemlja bezakonja i prevaranata. U Njemačku, Švajcarsku, Luxemburg, odatle treba dovuć auto.

Fabia_Elegance!
10-01-13, 15:40

Niko ti nije kriv, htio si da kupis "talijana".

^^0LIvEr_QuEeN^^
10-01-13, 16:42
A od kojeg stajanja je pocelo da se kvari druze :D Pocelo je da se kvari jer je preslo sigurno preko 300 hiljada, a to je suprotno "stajanju" :D

jokac
10-01-13, 20:44
Kod kojih onda da ga vodimo?
ja sam sa kumom bio juce u Mostar-AUTO NUIC.rade servis svih auta.cijene super,kvalitet rada extra.dobijete racun sa serijskim brojevima svega sto je ugradjeno i pismenu garanciju.imate ih i na sajtu.inace su ovlasceni servis i prodavac Volva i Toyote,za BiH.preko puta je i Jelic auto.za VW.

Dejo_44
22-01-13, 00:17
www.mpsauto.me

jokac
22-01-13, 12:06
ne moze se otvorit.......

markito
23-01-13, 19:51
www.mpgrupa.com (http://www.mpgrupa.com) je njihov sajt

marko007
05-02-13, 19:05
mislim da je AS Kramar u Ljubuski bas dobar plac, dovode na svakih 7 dana po 5-6 auta, i bas fino izgledaju

Fabia_Elegance!
06-02-13, 01:06
I to je sve.

OtacDusko
30-01-14, 12:14
Dakle ne kupujte auto na M.M auto plac, kod Mirovica. Na svako auto mu je vracena kilometraza 50.000km najmanje. Na mom autu je crkla bos pumpa jer je stavljena neka reparirana, kako sam ga spustio do budve stisle se kočnice, nisu odvajale od diska.

jokac
30-01-14, 15:24
mislim da je AS Kramar u Ljubuski bas dobar plac, dovode na svakih 7 dana po 5-6 auta, i bas fino izgledaju
u LJubuski,da.

Dusan.
30-01-14, 15:26
Samo sto u AS Kramar, vecina auta ima kilometrasu ogromnu. 200 000+ ... Da li vracaju, to ne znam. Nisam cuo jos ni od koga.

NSX
30-01-14, 17:23
na 99% placeva u CG se vraca kilometraza, ovo sam rezervisao za slucaj da postoji jedan koji ne vraca...

JaffaCakes
31-01-14, 02:19
Dakle, nema placa koji ne vraca kilometrazu??? Je li to konachno?

31-01-14, 02:29

kramar daje garanciju na kilometrazu, ja kad sam kupovao, receno mi je da u slucaju da nije dobra kilometraza, dobijam i pare i auto...
Kramar je po mom misljenju broj 1 u Crnu Goru!

31-01-14, 02:35
Samo sto u AS Kramar, vecina auta ima kilometrasu ogromnu. 200 000+ ... Da li vracaju, to ne znam. Nisam cuo jos ni od koga.
ja mislim da si nesto pobrkao, ja kad sam bio nijedan nije imao preko 200 000....
pogledaj ovdje http://www.askramar.me/

The Godfather
31-01-14, 02:39
WELTAUTO-Roksped polovna vozila original kilometraza za Kramar neznam...

NSX
31-01-14, 02:54
hahahah weltauto kako da ne prodavali su skoro superba navodno presao 130.000 km a izlizan volan i rucica AUTOMATSKOG mjenjaca :D ni kramaru ja ne vjerujem jer i da im jedan od 10 vrati auto i da mu vrate pare na konja su, naplastili su se od onih 9 -.-

Novica
31-01-14, 09:41
hahahah weltauto kako da ne prodavali su skoro superba navodno presao 130.000 km a izlizan volan i rucica AUTOMATSKOG mjenjaca :D ni kramaru ja ne vjerujem jer i da im jedan od 10 vrati auto i da mu vrate pare na konja su, naplastili su se od onih 9 -.-

Ne mora uvjek da bude pokazatelj, ja sam imao passata iz 2000g, kupljen sa par mjeseci, nakon nepunih 100000km (u 8 godina) predjenih volan i rucica mjenjaca je bio izlizan (tj. koza), to ustvari pokazuje koliko se auto vozilo kroz grad jer je tu najvise stradao. A vec manje kvalitetnija vozila (kao renault), koza im se bukvalno odere i prije 100000km, znam i to jer poznajem ljude koji su ih bukvalno nove kupili.

jokac
31-01-14, 09:59
Ne mora uvjek da bude pokazatelj, ja sam imao passata iz 2000g, kupljen sa par mjeseci, nakon nepunih 100000km (u 8 godina) predjenih volan i rucica mjenjaca je bio izlizan (tj. koza), to ustvari pokazuje koliko se auto vozilo kroz grad jer je tu najvise stradao. A vec manje kvalitetnija vozila (kao renault), koza im se bukvalno odere i prije 100000km, znam i to jer poznajem ljude koji su ih bukvalno nove kupili.
ovo si potpuno u pravu.sve zavisi ko ga vozi.i kako se odnosi prema autu.ja znam da moj komsija ima auto staro par godina a evo ga u stanju kao da je preslo Solunski front.izlizano mu je sve,a auto je rastureno.

Tom
31-01-14, 11:04
WeltAuto je ima nekakvu aferu sa tim kilometrazama koje su navodno tacne-prozivani su i kroz novine,medjutim to se brzo zataskalo,kao i sve sto se nih tice.
Inace ko ima ikakvih dodirnih tacaka sa rokspedom zna kakvi su to kriminalci za saradnju tako da prosto ne vjerujem ni da je istina ono sto napisu.
Na Kramar nisam cuo zalbi,sem da su im cijene jace nego kod ostalih.

Poslato sa Alfa plam-a

citizen pg...
31-01-14, 22:50
http://www.vijesti.me/vijesti/zaposleni-rokspedu-osumnjiceni-falsifikovanje-kilometraze-clanak-55739

suponik
31-01-14, 23:56
Moj je stric kupio u Roksped prije 3-4 godine novog Pola, pri cemu je uzeo verziju sa dosta opreme.Medjutim oni su mu isporucili auto bez centralne brave.
Isto tako jedna moja rodjaka je narucila tokodje takvog pola, a dobila ga je bez prednjih elektricnih podizaca.

jokac
01-02-14, 12:01
Moj je stric kupio u Roksped prije 3-4 godine novog Pola, pri cemu je uzeo verziju sa dosta opreme.Medjutim oni su mu isporucili auto bez centralne brave.
Isto tako jedna moja rodjaka je narucila tokodje takvog pola, a dobila ga je bez prednjih elektricnih podizaca.
jesu li se zalili?reklamacija i tako to.

Fabia_Elegance!
01-02-14, 17:18
http://www.vijesti.me/vijesti/zaposleni-rokspedu-osumnjiceni-falsifikovanje-kilometraze-clanak-55739

Ma jok, dje...

Bas me zanima znaju li vlasnici bivsih policijskih presretaca da su njihovi Passati nekad jurili PCINTU i slicne...

suponik
02-02-14, 02:00
jesu li se zalili?reklamacija i tako to.
Stric nije, jer se ne razumije u auta ni minimalno, a auto je kupio za suprugu koja se normalno razumije jos manje.
Medjutim ova rodjaka se zalila tj. njen suprug i dobili su zamjenu odnosno ono sto su platili.Da apsurd bude veci njen rodjeni stric je direktor VW dijela Rokspeda.

Loshmi_Pg
02-02-14, 11:50
ja sam zakljucio da bi cojek zaradio na autu mora bas da laze, i mora da hvali svoje ka da ga nema nidje na svijet, kako ja kiksam na svako ne bas male pare nije mi jasno, a ni jedno mane nema o.O

agent
02-02-14, 12:11
Potpunosti si u pravu, prodaja zavisi iskljucivo od "sposobnosti" prodavca da "uvali" svoj proizvod. S obzirom da si u minusu, savjetujem ti (i ako nisi trazio savjet) sledece auto koje budes prodavao, ustupi nekom trecem licu da pregovara za cijenu :)
U najgorem slucaju, proci ce kao ti :)

Ne zamjeri na ovoj prici, malo sale sa puno istine :)

wulfy
02-02-14, 13:12
Kilometraža, ima li toga ko to provjerava?

Ako hoćete auto sa originalnom kilometražom tražite i npr. originalnu servisnu knjigu, a nju nećete dobiti jer ... Iha koliko kreativnih objašnjenja čuh zašto nema servisne knjižice.

Dakle, gledajte opšte stanje auta (zanemarite kilometražu) i poslije kupovine prva stvar je servis (veliki) i na taj način automobil će da vas služi.

Na placevima gledate polovne automobile od 5 do 15 godina stare i svaki (bez obzira na godište) prešao je između 100.000 i 160.000 km, hm ...

Loshmi_Pg
02-02-14, 14:50
Potpunosti si u pravu, prodaja zavisi iskljucivo od "sposobnosti" prodavca da "uvali" svoj proizvod. S obzirom da si u minusu, savjetujem ti (i ako nisi trazio savjet) sledece auto koje budes prodavao, ustupi nekom trecem licu da pregovara za cijenu :)
U najgorem slucaju, proci ce kao ti :)

Ne zamjeri na ovoj prici, malo sale sa puno istine :)

Ja kad kupujem auto gledam da je dobro jer cu ja da ga vozim, znaci org kilometraza, odrzavan ne udaran itd itd, i onda ne zalim da platim malo vise e sad kad ocu da zamijenim auto, dodje mi neko i gleda ga i ne moze da mu nadje manu al mi kaze onda: "Brate na cetinje isti ovakav 2000e manje"

NSX
02-02-14, 21:26
tako ti to ide sa prodajom u CG, debili ce radije kupit kantu u koju treba ulozit 3000 nego isti takav auto bez ulaganja za 1000 vise...

agent
02-02-14, 22:12
tako ti to ide sa prodajom u CG, debili ce radije kupit kantu u koju treba ulozit 3000 nego isti takav auto bez ulaganja za 1000 vise...

Ili će kupiti bmw 5 97-98 godište, sipati u nju jednom nedeljno po 10 € benzina (što znači da je uvijek upaljena rezerva) i živeti za jedan krug kroz njegosevu. Moj komšija živi primjer i sad kuka zato što ne može da ga proda skuplje nego ga je kupio. Očigledno nije svjestan da ga neće prodati ni za iste pare.

Nego se udaljusmoo sad malo od teme :-D

jokac
02-02-14, 22:48
tesko se ista prodaje a pogotovo ne skuplje nego se kupi.

NSX
02-02-14, 22:54
Ili će kupiti bmw 5 97-98 godište, sipati u nju jednom nedeljno po 10 € benzina (što znači da je uvijek upaljena rezerva) i živeti za jedan krug kroz njegosevu.

hm, realno E39 više ni u Rožaje nije nešto atraktivan a ne u centar PG :D

agent
02-02-14, 22:58

Potpisujem!

Fabia_Elegance!
02-02-14, 23:11
Potpunosti si u pravu, prodaja zavisi iskljucivo od "sposobnosti" prodavca da "uvali" svoj proizvod.

Daleko od toga da si u pravu.

jokac
02-02-14, 23:16
mozda neki dio PG,oko centra......

agent
02-02-14, 23:16
Možda griješim kad kažem ISKLJUCIVO ali ima veliki uticaj.

Fabia_Elegance!
02-02-14, 23:19
Aj probaj da mi uvalis neku kantu...

agent
02-02-14, 23:33
A neću moći tebi koji se razumiješ, ali uvalicu nekom ko se solidno razumije a takvih je mnogo.

jokac
04-02-14, 09:35
ove placeve bi trebalo ukinut,a polovna auta da prodaju zastupnici sa punom kontrolom i zakonskom odgovornoscu za stanje auta koje prodaju.....

rangerover
04-02-14, 11:11
ove placeve bi trebalo ukinut,a polovna auta da prodaju zastupnici sa punom kontrolom i zakonskom odgovornoscu za stanje auta koje prodaju.....

A ne bi trebalo ukidati,ali bi valjalo uvesti zakonom da ne mogu auto starije od 7 godina da prodaju i takodje da ne mogu po slobodnoj procjeni nerealne cijene stavljat kolima tipa ulazna faktura im je bila 2500 i platili carinu 600,700 a onda ga oni prodaju 6000 hiljada sto je zarada 3000 hiljade...da im se uvedu neke mjere za fakturisanje po godinama starosti i pravoj vrijednosti robe(ka sto oni to fino nasteluju sebi kad im ga procjenjuju na carinu pa skinu sve do skoljke,branike,tapacire siceve raskopusaju).:uncomfortableness:

VooDooPrle
04-02-14, 11:42
u sustini cijena se ne moze nidje regulisati, sto donekle nije ni realno, ja mogu auto staro 30g cijeniti i pola miliona, sto je u nekim slucajevima i opravdano :)
ali postoje drugi nacini regulisanja ponude. uvesti kazne ukoliko se ustanovi da podaci koji su iznijeti nijesu tacni vec dovode u zabludu kupca, kolimetraza stanje i slicno. a onda obavezan tehnicki ali pravi pregled.... to je jedini nacin ali vec pricamo o nekim standardima koje imaju zemlje zapadne evrope a mi daleko kaskamo za njima, dakle nije realno da taj segment privrede ili slicno bude doveden na prave standarde dok ne sredimo elementarna zivotna pitanja. sve u svemu, dobrog mehanicara sa sobom i u kupovinu. ili vani mada i tamo je pitanje kod koga se kupuje, uvijek se nadju nasi strucnjaci svuda pa i tamo

Fedex007
07-02-14, 11:45
Prije kupovine svakoga auta bitno je provjeriti njegovu istoriju.

radza-madza
07-02-14, 12:09
Prije kupovine svakoga auta bitno je provjeriti njegovu istoriju.

zezaš?

GaD
07-02-14, 13:08
Kako ne znadoh ovo (super ispucah jos jedan post, brzo ce oglas)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

vladoct
13-02-14, 22:56
slazem se jos mi samo reci kako da je provjerim :apthy:

jokac
14-02-14, 23:24
je li to se podje u neki istorijski muzej......ili kako?:frown:

JaffaCakes
15-02-14, 02:09
Hahaha

daki772
15-02-14, 03:44
Nema se sto provjeravat istorija auta,ovi na plac su iskreni...oni ti sve kazu.A ako coeku nije nista jasno onda ukuca autodiler.me i bira...tamo su skoro sva auta servisirana i iz njemacke...Kakva je to komedija....

jokac
25-02-14, 09:56
na placeve kako ko sto zakuci,il pukovnik il pokojnik.a prodavci su iskreni na placeve,to su dike nase.......

AmFi
25-02-14, 10:06
Iskustvo od sinoc.

Drug koji zivi u Njemackoj dosao u NK i ajde da vidimo neko auto gore pa da se ide za njega. I mojim roditeljima se svidja E class (EVO model 2006/7)

I nadjemo jednu 91 600 presla. Zovemo covjeka tj auto plac u blizini Esena. A&A automotive

Covjek kaze sve je kako tamo pise i auto je ocuvan perfektno i tako dalje i tako blize. I sad recenica njegova "Izvinjavam se ali prije svega zelim da vam kazem da auto radi neravnomjerno i motor trese i kvar je skup tako je receno u servisu"

A odes na nase placeve auto trese i drnda a on kaze a pa ledan je sad si ga upalio. To je razlika velika izmedju iskrenih ljudi i olosa :)

Sent from my TELEFON using TETRAPAK 4

jokac
25-02-14, 10:09
ziva istina.:star: