PDA

View Full Version : Nevin muskarac..

Raquel
15-03-12, 06:50
Da li je možda preporučljivo da se današnji muškarac ženi nevin? Jste li poželjele neukaljanog muškarca kojeg nisu zagadile nevaljalice svojim čarobnim igrama, ili je možda još uvijek poželjan muškarac sa odredjenim stažom iza sebe sa što više iskustva ???

AnimAl
15-03-12, 07:17
Ajde da cujemo tvoje misljenje :)

Raquel
15-03-12, 07:26
Cuvala bih ga kao malo vode na dlanu.

AnimAl
15-03-12, 07:43
Samo bi to i mogla! :)

FiX
15-03-12, 10:13
znate li da je kaka bio nevin kad se ozenio? - [sofro]

^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
15-03-12, 10:17
Da li je možda preporučljivo da se današnji muškarac ženi nevin? Jste li poželjele neukaljanog muškarca kojeg nisu zagadile nevaljalice svojim čarobnim igrama, ili je možda još uvijek poželjan muškarac sa odredjenim stažom iza sebe sa što više iskustva ???

Zar je to bitno??? Mislim, kad se dvoje osjecaju, vole, privlache...energije njihove tako dobro se uklope...da je sasvim nebitno ima li ili nema stazha... ;)

no-mercy
15-03-12, 10:24
Bravo mudo, marry me :diamondring: :)

^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
15-03-12, 10:38
Bravo mudo, marry me :diamondring: :)

ja znam da ti osjecaj moju energiju...ali ja ne osjecam sasvim tvoju... :D :D :P Elem, I cannot marry you... (yet) hahahahaha :*

kvarni
15-03-12, 10:41
Hmmmm, last man standing se moze primijenit u ovom slucaju :)

no-mercy
15-03-12, 10:42
ja znam da ti osjecaj moju energiju...ali ja ne osjecam sasvim tvoju... :D :D :P Elem, I cannot marry you... (yet) hahahahaha :*
Pa, be prepared. ;) I da ne unistavam vise ovu svetu temu stvarno.

moonchie
15-03-12, 15:16
Prva pomisao kada sam pročitala naziv teme, je bila 'NE POSTOJI' :D

Preporučljivo jeste, a moguće - teško :D
Što se mene tiče, nijesam previše razmišljala o ovoj temi, ali bi valjalo da je 'čist' :D ( i u glavi i u gaćE :D)

Femaman
15-03-12, 15:19
ja sam nevin, priznajem, imam 19 godina i nevin sam, hocu iz ljubavi da izgubim nevinost, je li to lijepo?mislim svi mi se drugovi sprdaju, ali meni to ne smeta.

sargarepa
15-03-12, 15:21
Preporučljivo jeste, a moguće - teško :D
Što se mene tiče, nijesam previše razmišljava o ovoj temi, ali bi valjalo da je 'čist' :D ( i u glavi i u gaćE :D)

Šta? Preporučljivo je zbog? Da bi sa 40 shvatio kako nije proživio ranu mladost, pa počne kao onaj iz 'prekrižiti ili ne'? Glupost čista. To mislim i za žene. :)

ja sam nevin, priznajem, imam 19 godina i nevin sam, hocu iz ljubavi da izgubim nevinost, je li to lijepo?mislim svi mi se drugovi sprdaju, ali meni to ne smeta.

ne obaziri se na to što pričaju, to ti je sad moderno :D

changes
15-03-12, 15:25
Meni je to simpatično al nzm šta bih ja radio s nevinim muškarcem?. . Ooooops ovo je tema za žene sorry :D

@femmaman ti si san svake dame od zanata ;) (whore) :D

^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
15-03-12, 15:48
Meni je to simpatično al nzm šta bih ja radio s nevinim muškarcem?. . Ooooops ovo je tema za žene sorry :D

@femmaman ti si san svake dame od zanata ;) (whore) :D

hahahahahhha... e lik si, OSTROGA MI :D :D :D

kako shto ce ti??? da ga zalivash da ne uvene...chu shto ce ti :D :D :D

the_lady_marianna
15-03-12, 15:53
Nevin muškarac ... zvuči zanimljivoooo al jbg moje je mišljenje da ih nema ispod tu negdje 17 god :) šmrc :) ahahhahaha

Femaman
15-03-12, 16:07
jedne prilike ja i jedna lezasmo jedno pored drugog, i reko ocemo li, da skinemo ovaj mrak sa ociju jedno drugom?i ona nekako pristade, bjese uplasena ka da ce da umre posle toga i ja upri ne upri, upri ne upri, nije htjela da ga pusti u kucicu sanse nije bilo..nije nam se dalo..........

^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
15-03-12, 16:41
xaxa kakvi l00dilo postovi...

ovih...nevinashcadi...ili nevinjaka...kako da rechem??? :D :D :D :D

Bonja the Zmaj
15-03-12, 17:00
jedne prilike ja i jedna lezasmo jedno pored drugog, i reko ocemo li, da skinemo ovaj mrak sa ociju jedno drugom?i ona nekako pristade, bjese uplasena ka da ce da umre posle toga i ja upri ne upri, upri ne upri, nije htjela da ga pusti u kucicu sanse nije bilo..nije nam se dalo..........
Sudeci po prilicno sturom opisu aktivnosti, sve ce bit da je najveci problem bio sto ona nije htjela da te pusti u kucicu. Bog zna dje si ga ti upira...

VooDooPrle
15-03-12, 17:13
Raquel a sta ako taj muskarac pomisli a kako bi bilo sa nekom drugom... zato je bolje da imas nekog sa stazom koji zna sta oce

Olosh
15-03-12, 17:42
Danas coek ne moze nista izbucat da kakvu bolestinu ne navuce. Pih. Bogu fala ne nista opasno, ali opet treba se vuc po dermatovenerologa i jadima se nosit.
Da sam mladji ne bi skida celofan sa njega dok se ne ozenim. :)

luv_is_a_verb
15-03-12, 19:18
neukaljan je i ako je iskren, poshten i pristojan.

_naja_
15-03-12, 19:30
nemam te godine da trazim nevinog muskarca.a i kad sam ih imala htela sam starije iskusnije.ova tema mi je strana skroz.

Free bird
15-03-12, 19:48
Nevin muskarac? Jedino sto je gore od nevine zene..blah

Oljce
15-03-12, 19:51
:) Ne znam... prelepo je kad oboje ucite zajedno :)

_naja_
15-03-12, 19:54
:) Ne znam... prelepo je kad oboje ucite zajedno :)to nije prelepo,to je smotano.neznas nezna=fail

Oljce
15-03-12, 19:55
? Molim?

Verujem da moze da bude prelepo ako se volite. ;)

Zlobnica
15-03-12, 20:42
hmmmmmm...
ne znam...
em ne verujem da takvog u moje godiste pa navise ima...
em ne znam ... al bas ne znam da li bi mi bio zanimljiv...

Archer
15-03-12, 21:31
ne lupajte zenske nevin i naivan bi vam dosadio isti dan jer zene vole iskusne i lose momke hohoho

Orgullo
15-03-12, 21:40
ne lupajte zenske nevin i naivan bi vam dosadio isti dan jer zene vole iskusne i lose momke hohoho

To je to :D Kako se prave po forumAH,sve fine :D

Mad_dog_KO
15-03-12, 21:41
Tačno da se zapitaš đe su se svi momci opoganili.

PrijekiLijek
15-03-12, 21:42
Gluposti ,gluposti..Ocete l isa nevinom,ocete li sa starijom ili mozda mladjom ,brineto,crnkom ili cak crvenokosom,japankom ili bosankom,niskom ili visokom.Daj ljudi ne sprdajte se.

KRKNA
15-03-12, 23:13
Te čedne ostavljam ovim tetama pohotnicama...

kad ne umijem ni sebe naučiti, ne znam kako ću njega..
dva idiota je već puno...
jedan je podnošljiv..

Bonja the Zmaj
21-03-12, 16:38
? Molim?

Verujem da moze da bude prelepo ako se volite. ;)
Ti ocigledno nikad nisi bila konzumirana od strane znojavog vozaca kamiona prikolice.

yoma.m
14-04-12, 17:45
Ja bogami mislim da je vrlo bitno da musko ima staz :))

BIGa
14-04-12, 22:23
Totalna je glupost muskarca nazivati nevinim,to se provjeriti ne moze,za razliku od zena,moze nevin muskarac da prica da je j***c na nivou,a da ga nije umaka,tako da to nema veze ;)

karamazov
14-04-12, 22:49
Jes da nije vezano baš za nevinog muškarca, ali evo jedna cetinjska istinita priča:
Izlazio momak sa nekom starijom curom, tj ženom (oko 40 godina je imala), i poslije nekog vremena odluče se za sex... Legnu oni, međutim, žena se vrpolji, te polako, te budi pažljiv, jer znaš, ovo mi je prvi put... Na to momak skoči ka oparen i dok se oblačio veli joj:
- E AKO ĆEŠ JE ZBOG MENE NAČINJAT OCA MI J*BI !

cvxcomputers
14-04-12, 23:03
OPET, vi, nenačinjaTe klinkice, ne shvatajte nevinost kao manu, već je čuvajte za pravi trenutak i pravu osobu ;)

OFFTOPIC:
Na Cetinju bijaše neki kukavac od ~40ak godina, izgledaše kao da je iz Kusturičinog filma ispao. Nikad minĐe probao nije... I, poslije nabjedjivanja, nekako se skani da plati prostitutku, obavi posao bez gume, i zakuči triper. Liječio se, i sačuvao potvrdu. Jednom prilikom, bi u grad i neka đevojka uhvati da ga vrijeđa: A PI, KAKAV SI, A PI JAAADO, A NIKAD NIŠTA *EBA NISI. NIJEDNA TE NIJE ŠĆELA, VIĐI TE KAKVI SI.

Na čem on ponosno i pobjedonosno vadi papir s dijagnozom tripera uz: "A NE NO, OVO MORA DA JE OD D***** BILO"

Beli vuk
14-04-12, 23:19
Сви су невини док се не докаже супротно
,односно не докаже ко је полупао лончиће.

luv_is_a_verb
16-04-12, 08:31

meni ovo prvo ne bi... a naivchina mozhe da ispadne svaki, samo ako zhena to pozheli i dovoljno je pametna da sprovede u djelo ;)

tatin sin
16-04-12, 10:09
jednom bijah s nevinom djevojkom, a pritom ne bijah ni ja spretan... jedva se razumjesmo
ajde, stani, kreni, uf, boli, ajde sad, eo necu vise, ajde, stani.
AJDE JADNA MAKSE!

CRNOGORAC_FR
23-04-12, 15:25
bejah i ja nekad nov neraspakovan, dok me ne dohvatise kojekakve profuknjace te me pokvarise :)

Majx
16-05-12, 01:14
Ja sam i dalje nevin..mislim od pozadi i umrijecu takav..ja ne znam sto vam bi momci pa se hvalite da niste vise nevini :P

Sent from my iTermoakumulaciona pec Tapatalk

SickBoy
16-05-12, 01:22
jesi lud ? nevin u brak ,cus ,da sam mogao kako sa 8 god bi izgubio nevinost

cvxcomputers
16-05-12, 01:32
Sad ozbiljno da prokomentarišem!

Kajem se jer sam to uradio sa 16. (nedje taman mjesec prije 17. rodjendana).

Ne kažem. Taman je to nedje fino u te godine. ALI, mnogo bih srećniji bio da sam se sačuvao za osobu koja mi stvarno znači i koju onak iskreno volim :)

Možda glupo zvuči. Muško sam i to sve...

Ali mi je mozak veći od k*rca... (Mada mi ni miško nije malecak) :D

aLaPaCha
16-05-12, 09:03
O, zemljo Indijo!

Ognjena
16-05-12, 09:24
Ja sam i dalje nevin..mislim od pozadi i umrijecu takav..ja ne znam sto vam bi momci pa se hvalite da niste vise nevini :P

Uuu... ako cemo tako da racunamo, onda je moj skoro svaki izgubio nevinost samnom :D Sto cu kad sam slatkorjeciva ;)

Bonja the Zmaj
16-05-12, 10:20
Ja bogami mislim da je vrlo bitno da musko ima staz :))
Ada cus - najbolje jos da se na tebe birikaju

Totalna je glupost muskarca nazivati nevinim,to se provjeriti ne moze,za razliku od zena
Tebi bi bilo bolje da volis muskarce, jer ces sa ovakim zivotnim stavom tesko najebati kad te do'vati neka iskusna zena...

Uuu... ako cemo tako da racunamo, onda je moj skoro svaki izgubio nevinost samnom :D Sto cu kad sam slatkorjeciva ;)
Samo da remiziram, jer se nadam da nisam shvatio kako treba: ti volis da svojim muskarcima turas prste ili neke druge objekte u (njihovo) prkno? I to ti polazi za rukom? Ja da sam na tvom mjestu - ne bih to pripisivao tvojoj slatkorjecivosti, koliko njihovoj latentnoj dupeljubivosti.

Jbm ti dje ide ovaj svijet i sto se ucinje od one fine dosadne licemjerne Podgorice dje je vazda bilo vise jebacha no drolja...

Ognjena
16-05-12, 10:40
Samo da remiziram, jer se nadam da nisam shvatio kako treba: ti volis da svojim muskarcima turas prste ili neke druge objekte u (njihovo) prkno? I to ti polazi za rukom? Ja da sam na tvom mjestu - ne bih to pripisivao tvojoj slatkorjecivosti, koliko njihovoj latentnoj dupeljubivosti.

Oni vole, a ja volim da udovoljim ;) Volio bi i ti da ima ko da ti ucini to :) Odvazi se pa probaj, ne boli :)
A ako mi ne vjerujes ovako, procitaj malo o Anatomiji muskog tijela. Ipak je tvoje zadovoljstvo u pitanju ;)

Mada ima vas sto volite al ne zelite da pricate o tome, jer vam neko moze pripisati bas ovo sto si i sam rekao na kraju posta ;)

Bonja the Zmaj
16-05-12, 11:19
Prije nego sto odgovorim, mala napomena: Izbrisao sam sve smajlije iz tvog posta, jer mislim da ih je bilo neukusno previse imajuci u vidu ozbiljnost teme.

Oni vole, a ja volim da udovoljim
I tako... Ti bi udovoljila muskarcu u bas svemu sto voli/e? Mislim da je to veoma lijepo s tvoje strane i bilo bi bas gre'ote da ne komercijalizujes takav talenat, jer je to uobicajena praksa u razvijenim zemljama :)

Volio bi i ti da ima ko da ti ucini to. Odvazi se pa probaj, ne boli
Srecom, skolovan sam u gradjanskim institucijama, a ne crkvenim internatima, tako da mi je ovaj pristup prilicno stran :)

A ako mi ne vjerujes ovako, procitaj malo o Anatomiji muskog tijela.
Da... vidis, citao sam ja masu knjiga i slazem se - ljudi nerijetko dobijaju svakakve ideje nakon iscitivanja knjiga. Neko pocne da privredjuje, neko da predvodi ljude, neko da pise pjesme, neko bude pametniji... ali evo, sve je moguce - neko pocne da trazi od svog heterosexualnog partnera da mu tura nesto u knopr tokom koitusa. Nesto sumnjam da je to do te knjige, koliko do citaoca. Koji bi, recimo, nakon citanja zbirke pjesama Desanke Maksimovic - odlucio da baci bombu na neku osnovnu skolu

Mada ima vas sto volite al ne zelite da pricate o tome, jer vam neko moze pripisati bas ovo sto si i sam rekao na kraju posta
Dakle, da remiziram ponovo:
1. postoje muskarci koji, dok sexualno opsluzuju zene, vole da im neko tura nesto u knopr. I to je normalno, jer ispunjava muskarca zadovoljstvom.
2. postoje muskarci koji se takve ideje groze, ali oni su u stvari licemjeri, jer i sami prizeljkuju da im neko turi nesto u knopr (dok sexualno opsluzuju zenu?), ali ih je frka da to priznaju/upraznjavaju, da im neko ne bi rekao da su latentni homosexualci.

Sa zadovoljstvom i laznim zaljenjem moram konstatovati da bi trebala da se okanes knjiga o anatomiji ljudskog tijela i posvetis knjigama koje se bave razvojem drugih djelova organizma, koji su kod tebe, ocigledno, veoma zapusteni. Istovremeno, kao sto si ti meni preporucila knjigu o anatomiji muskog tijela, preporucicu i ja tebi par knjiga, za koje drzim da bi ti bile od pomoci:Ana Karenjina, Doktor Zivago ili Romeo i Julija.
E ovo su knjige koje opisuju odnose izmedju muskarca i zene na najljepsi moguci nacin. A ti to sve pokusavas svesti na taslacenje tokom kojeg turas svom muskarcu nesto u njegovo knopr i jos to sve pokusavas predstaviti kao normalno :)

Ognjena
16-05-12, 11:33
Bonjice, pun si znanja i mudrih zakljucaka danas :) Hvala ti za savjete i poredjenja. Njima si rekao sve o sebi, kao i svojim trenutnim potpisom ("Vecina ljudi je zla"). Nece boljeti ako pokusas da budes pozitivan malo i pokusas nekome da kazes ili uradis nesto lijepo. Pokusaj, ljepse ces se osjecati, nego ovako kako trenutno radis.
Zivote je lijep, al samo onima sto umiju lijepo da gledaju :)

Bonja the Zmaj
16-05-12, 12:06
Imajuci u vidu tonalitet ovog tvog posta, odlucio sam da zadrzim smajlije.

Bonjice, pun si znanja i mudrih zakljucaka (...) :)
Hvala Ognjenka :)

Hvala ti za savjete i poredjenja.
Hvala Ognjenka. Pored toga sto si prepoznala znanje i mudrost u mojim rijecima, pravilno si reagovala i na moje dobronamjerne i drugarske kritike. Postujem i to, jer bi mnogo ljudi nakon onakvih rijeci vejrovatno popizdjelo

Njima si rekao sve o sebi, kao i svojim trenutnim potpisom ("Vecina ljudi je zla").
Hvala Ognjenka. Ali malo grijesis. Da si, umjesto Anatomije muskog tijela citala neke druge knjige (pored onih koje sam ti vec preporucio), kao na primjer o 7 predsokratovskih mudraca, mogla bi da pravilno kontekstualizujes fraza koju si citirala, a nalazi se u mom potpisu. Tako bi vjerovatno shvatila da je ta fraza izraz straha jednog mudrog covjeka, koji izvire iz njegovog isuvise dobrog poznavanja ljudi - a ne ohrabrivanje ljudi da budu zli, izopaceni ili da svojim heterosexualnim partnerima trpaju nesto u knopr tokom koitusa.

Nece boljeti ako pokusas da budes pozitivan malo i pokusas nekome da kazes ili uradis nesto lijepo. Pokusaj, ljepse ces se osjecati, nego ovako kako trenutno radis.
Hvala Ognjenka. Pozitivan sam ja veoma, ali ne previse prema ljudima koji turaju nos (ili nesto drugo) tamo dje mu nije mjesto (lokacija vec i previse pominjana tokom ove polemike) :)

Zivote je lijep, al samo onima sto umiju lijepo da gledaju :)
Hvala Ognjenka. Slazem se i mislim da je ovo prikladan nacin kojim bi mogli zavrsiti ovu nasu kratku polemiku, a iz koje izvlacimo zakljucak da treba mnogo vise citati :)

Mstislav
16-05-12, 12:36
Дошао сам овдје да видим како да ријешим свој проблем, а шта нађох.

П.С.

Млађи момак (или човјек) ране двадесете тражи искусну дјевојку (жену) да га уведе у тајанствени свијет еротике, не либећи се да се спусти на заиста ниске нивое (обоје).
Спреман на све.
Све.

Шифра - имам пара колико и стида (много).

spartan123
25-05-12, 14:48
ako se jedno idrugo vole mogu da zaborave na proslost i misle na buducnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

sparco
21-06-12, 13:13
i kako dodjosmo od nevinog muskarca do guranja objekata u anus ? nekad zaista volim ovaj forum, kao da je cio rakelina glava